Poznaj nas

SpyOptic to sklep z noktowizją, termowizją i fotopułapkami

SpyOptic to marka sprzedażowa firmy SpyShop. Specjalizujemy się w noktowizji, termowizji i fotopułapkach. Wieloletnie doświadczenie w sprzedaży pozwoliło nam nawiązać owocną współpracę z amerykańskim producentem noktowizorów, firmą Armasight. Od kilku lat z powodzeniem sprzedajemy produkty tej firmy, zapewniając profesjonalne doradztwo oraz wsparcie po sprzedażowe. Blog ten jest sposobem na podzielenie się z Państwem naszą wiedzą na temat noktowizji i innych technologii optycznych które oferujemy w naszym sklepie. Najważniejsza dla nas jest Państwa satysfakcja z uzyskanych informacji. Do Państwa dyspozycji oddajemy dwóch naszych najbardziej doświadczonych ekspertów, którzy odpowiedzą na każde pytanie.

W naszej dystrybucji znajdziesz tylko najlepsze marki:

  • logo-armasight
  • logo-gsci
  • logo-reconyx
  • logo-flir
  • logo-spypoint
  • logo-spypoint

Poznaj naszych ekspertów:

Krzysztof Rydlak

Krzysztof Rydlak

Menedżer projektu at SpyOptic.pl
Specjalista w dziedzinie optoelektroniki, pomysłodawca sklepu z optyką specjalistyczną dla myśliwych - SpyOptic. Fan sportów ekstremalnych i outdooru. Codziennie wspiera klientów w wyborze odpowiedniego sprzętu.
Krzysztof Rydlak
Daniel Król

Daniel Król

Doradca Techniczny at SpyOptic.pl
Związany z projektem SpyOptic od 2 lat, administrator sklepu internetowego i tester sprzętu noktowizyjnego; miłośnik podróży do krain nierozwiniętych turystycznie, bloger i aktywny uczestnik życia społeczno-politycznego; człowiek interesu na miarę XXI wieku
Daniel Król

Pytania prosimy wysyłać za pomocą formularza znajdującego się na podstronie.

Podziel się tym ze znajomymi!
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someone