7 września 2017 Komentarze (0) Bez kategorii

Yukon – światowy gigant urządzeń elektrooptycznych już u nas!

Yukon – innowacyjna marka firmy Yukon Advanced WorldWide – jednego z największych na świecie dystrybutorów urządzeń optycznych i elektrooptycznych – od teraz dostępna jest w naszej ofercie!

Jednak co właściwie sprawia, że zajmuje ona szczególne miejsce wśród sprzętu najbardziej wymagających użytkowników?

Wychodzenie naprzeciw potrzeb

Yukon gwarantuje pełne wsparcie serwisowe w każdym z regionów sprzedaży, a modele urządzeń optycznych projektowane są szczególnie z myślą o specjalistach takich jak myśliwi, miłośnicy obserwacji zwierząt, wędkarze, specjaliści do badań termowizyjnych, poszukiwacze zaginionych osób i ratownicy medyczni. Charakteryzują się innowacyjnością i spełniają standardy współcześnie stosowanych rozwiązań.

Niezawodność

Wśród urządzeń, które z pewnością Was nie zawiodą, znajduje się Noktowizor Yukon Photon XT. Noktowizor doskonale sprawdzi się podczas polowań i obserwacji. Wyjście wideo umożliwia podłączenie go do zewnętrznych urządzeń do nagrywania oraz wyświetlania obrazu. Nie można zanurzyć go całkowicie w wodzie, jednak doskonale radzi sobie podczas deszczowych dni.

Noktowizja i termowizja

Odporność na ekstremalne warunki

Noktowizor Yukon Photon XT świetnie radzi sobie w temperaturach od -15 do + 50 stopni Celsjusza. Przetwornik CMOS zastosowany w urządzeniu umożliwia korzystanie z noktowizora zarówno w ciągu dnia jak i w nocy. Noktowizor posiada niewielkie gabaryty. W przedniej części został umieszczony moduł z obiektywem o średnicy 50 mm.

Innowacyjność

Podobny model, Yukon Photon RT posiada zupełną nowość – możliwość sterowania bezprzewodowego oraz przesyłu danych i dźwięku za pomocą aplikacji Stream Vision. Możesz bez problemu skomunikować sprzęt z urządzeniami zewnętrznymi (komputer, tablet) oraz prowadzić transmisję na Youtube.
Jakość obserwacji Innym wartym uwagi modelem marki Yukon jest Noktowizor Exelon 3×50, wyposażony we wzmacniacz obrazu CF Super generacji 1+. Przygotowany do obserwacji na średnich i dużych odległościach. Pracuje nawet przez 8 godzin z użyciem iluminatora – a bez jego użycia przez 50 godzin! Noktowizor wyświetla obraz o rozdzielczości 40 lp/mm. Istnieje możliwość dokupienia zewnętrznego iluminatora 100 mW, który zwiększa odległość oraz jakość prezentowanego obrazu.

Szukasz odpowiedniego modelu dla siebie? Skontaktuj się z nami – podpowiemy Ci najlepsze rozwiązanie.

Joanna Słodkowska

Joanna Słodkowska

Specjalista ds. e-marketingu at SpyOptic.pl
Miłośniczka wspinaczki skałkowej i górskich wędrówek, pasjonatka strzelectwa sportowego oraz aktywna członkini Strzeleckiego Bractwa Kurkowego; od niedawna związana z projektem SpyOptic.
Joanna Słodkowska
Podziel się tym ze znajomymi!
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someone

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *